PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35453}

Godzilla

Gojira
7,0 5 516
ocen
7,0 10 1 5516
7,3 9
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Zacznę w ten piątek a skończę nie wiem kiedy.
Zacznę od serii Heisei i po kolei, bo te młodsze filmy szybciej można ściągnąć, a gdy już przebrnę
przez serie Heisei i Shinsei to poszukam filmów z serii Showa, kibicujcie mi żeby każdy film udało
mi się obejrzeć !

MAKowiec24

Odradzam w takiej kolejności. Niektóre filmy nawiązują do serii Showa, zwłaszcza te najnowsze. Możesz nie wyłapać wszystkich nawiązań i trochę stracił byś na tym ;)

ocenił(a) film na 9
MAKowiec24

Polecam.Sam tak zrobiłem i obejrzałem wszystkie filmy o Godzilli z kanonu po kolei datami wydania plus na deser pokraczną Godzille amerykanską z 1998 roku:)Było chyba cos okolo 25 filmów.Tylko filmów o przygodach Bonda jest podobna ilosć:D

GeDo84

oj nie...Zatoichi tez jest bez konca ;)

GeDo84

Filmów z Godzullą nakręcono do tej pory 59 a Bond dopiero 25 się szykuje :-)

ocenił(a) film na 10
MAKowiec24

I udało się >?

Herdzik

poszedł do pierdla za przyznanie się że ściąga piraty ;]

ocenił(a) film na 8
Herdzik

Legendy mówią że jeszcze ogląda

ocenił(a) film na 10
karolina_sz

Legendy mówią, że nadal ściąga...

ocenił(a) film na 8
MAKowiec24

Kibicujemy Ci:)

ocenił(a) film na 10
MAKowiec24

Skoro taka cisza, to powiem, że ja już jestem po! Wszystkie 34 (bez filmu Rolanda Emmericha). Zarówno te, które już widziałem wiele razy i te, których jeszcze nie było mi dane poznać. Ale najważniejsze, że obejrzałem jeszcze raz Gojirę 1954 tuż przed premierą GKOTM 2019. Naprawdę, niesamowite przeżycie! Najnowsze dzieło od Legendary jest bardziej powiązane z filmem Hondy, niż może się to na pierwszy rzut oka wydawać. Zaiście, to prawdziwe dopełnienie oryginalnego obrazu, przy jednoczesnym odwróceniu wektora "natarcia" tonu i ukazaniu szerszej perspektywy kontekstu "radioaktywnych" potworów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones