PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 356
ocen
6,1 10 1 10356
6,8 17
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

Dawno nie widzialem. Najsmiezniejsze jest to jak ludzie chca byc na sile "trendi"
zachwycaja sie azjatycką "odmiennoscia" tego filmu. A prawda taka, że to tzw. "ubranie
gowna w piórka" Tel film to straszliwa szmira, jak zresztą wiekszość filmów azjatyckich.

ancek

"Tel film to straszliwa szmira, jak zresztą większość filmów azjatyckich." takich prymitywnych wypowiedzi to chyba nie mamy co słuchać? ehh, film jest świetny, może autor powyższego tekstu kiedyś wzbogaci swój odbiór estetyki o parę tonów, odmienności kulturowa+realizm scen (realne pomysły a nie hollywoodzkie)+rozstrzał od zabawnych scen do tych niepokojących z sekundy na sekundę sprawiają że ciężko przejść obojętnie obok tej produkcji, film jest bardzo dobry i trudny do "zidentyfikowania";) polecam, daje 8.

ancek

filmu niewidziałem ale jeśli autor uważa że kino azjatyckie to szmira to ja śmiem twierdzić że ancek to kupa:)

ocenił(a) film na 1
ancek

święte słowa ancek! no takiego shitu to na serio dawno nie oglądałem.... 'odmienność' tego filmu - no to tu się zgodzę....

ehh... babunn kupa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones