PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 327
ocen
6,1 10 1 10327
6,7 15
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

Ciężko ocenić

ocenił(a) film na 8

Oglądając ten film należy się spodziewać wszystkiego, a i tak zdoła zaskoczyć. Ja liczyłem
na dobry monster movie, dostałem świetny pastisz tego typu filmów, wzbogacony o
naprawdę przegięte akcje w stylu Tarantino. Dodatkowo nie przeszkadza mi totalnie
azjatycki klimat. Film klasy b z największym budżetem jaki widziałem. Animacja potworka
doskonała. 7/10 ;)

ocenił(a) film na 7
Tompol_fw

Tak przeglądam forum i widzę same zachwyty nad animacją potwora, jak dla mnie jest właśnie wręcz przeciwnie, potwór wydawał się strasznie sztuczny. Ale może się czepiam, w końcu to film z przed 12 lat, a posty chwalące wygląd monstrum np. Ten pod którym piszą są z przed co najmniej 6 lat. Przez ten czas cgi miało prawo się zestarzeć.

Co do reszty filmu to moim zdaniem najlepiej opisują go słowa filmwebowej recenzji: "Koreański film to dziwna i egzotyczna potrawa. Zakładam, że nie każdemu będzie smakowała, ale na pewno warta jest spróbowania. "

mario_ka

O TAK! Zgadzam się z Wami, choć przychylam się w stronę, że potworek się zestarzał i miał prawo... mimo to były niesamowicie smakowite momenty.

Tompol_fw

Ten film nie jest klasy b.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones