PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 355
ocen
6,1 10 1 10355
6,8 17
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

gatunku. Potwór - no rewelka !!! nowe podejście do konwencji bardzo mi sie podobało

ocenił(a) film na 10
fajnykolo

zgadzam sie!!
swietny film!! niesamowicie potrafią zbudowac klimat grozy, i w momencie go zepsuć jakims durnym zachowaniem bohatrów:)
horror z rodziną Peter'a Griffin'a :] (to Ci za Family Guy'a jakby ktos nie widział)
Takie jest moje wrazenie. Film świetny

fajnykolo

Owszem, nie jest to kolejny kicz, jest to raczej parodia amerykanskiego stylu zycia, np. scena, gdzie cala rodzina w zalu i histerii tarza sie po podlodze, a grupka fotografow robi temu zdjecia, jednoczesnie test to dobry horror, jest kilka dobrych elementow zaskoczenia, dobre efkty, i nieracjonalne zachowania ludzi w obliczu zagozenia.
Jeden z moich ulubionych flimow:)

ocenił(a) film na 7
fajnykolo

W swoim gatunku? A jaki to jest właściwie gatunek i czy są jakieś filmy z którymi można go porównać? Zgadzam się że rewelacja - taki "Dzień Świra" w konwencji monster movie, to się teoretycznie nie mogło udać, ale wbrew pozorom nie tylko trzyma się kupy, ale też powala świeżością.

ocenił(a) film na 3
Anjinsan

czy to ważne jaki gatunek ? Dla mnie jest to dobry film sf, dla Ciebie dramat, dla kola z bloku komedia a dla mojej mamy komedia.

ocenił(a) film na 10
fajnykolo

"jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio widziałem" powiedział Quentin Tarantino, a ja sie z tym panem zgadzam, bo "the host" jest rewelacyjny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Polecam wydanie DVD -40 min. dodatków i śliczne tekturowe pudełko;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones