PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 335
ocen
6,1 10 1 10335
6,7 15
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

Ale jeżeli chodzi o animację potwora, to jest po prostu rewelacyjna.Jak dla mnie to jedna z najlepszych w ogóle. Paszcza chyba została zapożyczona z Tremors, a reszta bardzo ciekawie zaprojektowana. Ruchy i skoki , a w szczególności wskoki i wyskoki z wody bardzo realistyczne. Szkoda że dziewczynka w końcu zginęła.

ocenił(a) film na 6
percas

Może dobrze, że zginęła bo inaczej byłoby czuć wpływ amerykusów na produkcję.

ocenił(a) film na 8
percas

Na pewno nie spodoba się wszystkim. Jeśli po 10 minutach, nie podoba się to dalej nie ma sensu, będzie tylko gorzej. Ma sporą notę, więc jednak ma entuzjastów. Gatunek filmu trudno określić, bo jest tam wszystko. Czarny humor, sf, kino kategorii B, akcję, kino społeczne. Większość opinii jest na nie, ale nie ma co zniechęcać zainteresowanych. U mnie mocna siódemka

ocenił(a) film na 7
zolzik6

u mnie tak samo
Po prostu mam słabość do kina azjatyckiego, jak i kina klasy B, C czy nawet dalej.. ;)

I nie ma co się dziwić, że takie negatywne oceny.. większość ludzi ogląda tylko nowe, amerykańskie filmy (chociaż niektóre z nich są warte uwagi) no i wiecie, dla nich Transformersy to szczyt kina... no ale uogólniając, po prostu nie mają porównania z innymi produkcjami, sam mam znajomych dla których obejrzenie filmu starszego niż z 2008 roku jest nie do przyjęcia, no ale to ludzie bez ambicji...

ocenił(a) film na 7
percas

Nie masz racji. Film był jak papier toaletowy. nudny jak flaki z olejem.

ocenił(a) film na 7
sss_111

Dorośniesz, obejrzysz ze 3 tysiące filmów tak jak ja, to i gust ci się zmieni. Poza tym jeżeli już oceniasz czyjąś opinię to przeczytaj ją dokładnie, zrozum , a później komentuj. Ja nigdzie nie wskazałem, że to film z wartką akcją trzymającą w napięciu. Są też inne sposoby aby wywołać takie odczucie u widza niż latanie samochodem czy strzelaniny. Stwierdziłem tylko że to film dla pasjonatów i wyraziłe uznanie dla jakości animacji potwora. Nie wiem więc dlaczego zarzucasz mi że nie mam racji, bo film jest nudny jak flaki. EOT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones