PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 356
ocen
6,1 10 1 10356
6,8 17
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

Film jest rewelacyjny, a w kategorii monster - movie to arcydzielo!!! Fani gore nie maja w tym obrazie czego szukac (brak tego typu scen) natomiast fani monster - movies powinni byc zachwyceni lub co najmniej usatysfakcjonowani, bo tak rewelacyjnego przedstawiciela tego podgatunku kina grozy nie bylo juz dawno...a wszystkie amerykanskie produkcje tego typu moga sie schowac, bo "The Host" pozostawia je daleko w tyle. Rewelacyjne efekty specjalne (choc komputerowe, to ani troche nie raza, potwor wyglada bardzo realistycznie), motywy komediowe bardzo naturalnie wplecione w fabule, ktora choc oklepana, wypada swiezo (mamy watek uzycia broni bilogicznej, zanieczyszczania srodowiska czy tez komentarz do ostatnich epidemii, chocby patsiej grypy) i naprawde wciaga...aktorzy tez spisali sie nienajgorzej, sylwetki postaci nakreslone sa naprawde swietnie, wypadaja realistycznie. Mamy kilka naprawde rewelacyjnych scen (pierwszy atak potwora, proba ucieczki dziewczynki z kanalu, final)...warto tez wspomniec o muzyce, ktora swietnie wspolgra z obrazem i jest bardzo dobra. Podsumowujac, az tak dobrego filmu sie nie spodziewalem i jestem nim naprawde zachwycony.
----------------------------------------------------------- -------------
"The Host" - 10/10 - za wszystko, minusow jak dla mnie nie ma:)
------------------------------------------------------------ ------------

ocenił(a) film na 10
slepy

Trudno się nie zgodzić. Film ma to "coś" co w przypadku tego typu produkcji trudno osiągnąć.

Individual

Tak oglądałem od cholery MM i ten jest wyjątkowy .dawno nie oglądałem tak dobrego filmu

ocenił(a) film na 10
Grievous

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z opinią kolegi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones