PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 343
oceny
6,1 10 1 10343
6,8 16
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

W słabej jakości trailerze go widziałem i oniemiałem. Szykuje sie mocne koreańskie lato grozy.Oby nie okazało sie to fiaskiem rtak jak latem zeszłego roku :/ Gdzie tylko Red Shoes były godne noszenia nazwy gatunku horror.

ocenił(a) film na 8
McCoy

Masz racje potwór jest przerażający. Przed chwilą obejrzałem trailer i jestem pod wrażeniem. Amerykanie chcą zremake'ować ten film.

InowroclawskiWilk

Niestety na trailerze z filmwebu go nie ma, pzynajmniej ja go nie dojrzałem, ale trafiłem na inny zwiastun gdzie było go przez kilka sekund widać i wygląda naprawdę "sympatycznie". Chyba jednak poczekam do wersji made in USA. Mam nadzieję, że tego nie pożałuję. To musi być mroczne, krwawe, pełne poczucia beznadziei widowisko, a nie kolejna "Wojna światow". To co przykuło moją uwagę w trailerze to fakt iż to nie tylko horror, a dramat. Widać to niesamowite przerażenie i szok tych ludzi. To robi wrażenie :) Natomiast jak było w "Wojnie..." wszyscy wiemy... Ludzie biegali jak lalki, zero emocji. Ja chcę takiego rozhisteryzowanego filmu :) I muszą być do tego ciemne, brudne zdjęcia i oczywiście potwora broń Boże nie można często pokazywać. Hit murowany :) Tylko kto to wyreżyseruje? I w żadnym wypadku nie mogą wystąpić tutaj gwiazdy, a po prostu dobrzy aktorzy :)

Albertino

http://www.guemuru.com/trailer/guemurutoku_large.mov [www.guemuru.com/trailer...]

Albertino

...a dlaczego chcesz czekac na "yankeskom" wersje? Przykre jest, ze nic wlasnego dobrego wymyslec nie moga...

ocenił(a) film na 9
haryangel

Zawsze warto obejrzeć inną wersję tego samego filmu, choćby po to aby je porównać. Jeszcze jedna sprawa, japończykom też się pomysły skończyły, ponieważ powstają coraz to nowe filmy o dziweczynce z czarnymi włosami.

Syaimaral_sama

a widziałeś kiedyś japonkę blondynkę? :-))))))))

ocenił(a) film na 9
Uosiu_2

No jescze nie:) ale nie problem przefarbować włosy

Syaimaral_sama

Hmm. Czarnowłosa dziewczynka z japońskiego horroru, to nie wytarty schemat tylko element azjatyckiej kultury i historii. W Japonii np. długowłosa zjawa jest związana z wybuchem bomby atomowej w Hiroszimie i łączy się z wierzeniami i lękami miejscowej ludności. Oczywiście dla widza zachodniego będzie to schemat, ale dla Japończyka horror o takiej tematyce to normalna kolej rzeczy.

ocenił(a) film na 8
eon_blue

http://www.horror.com.pl/publicystyka/japonskie1.php [www.horror.com.pl/publi...]
na tej stronie jest ładnie wytłumaczone, dlaczego akurat zjawa z długimi czarnymi włosami.

Syaimaral_sama

Pragnę zauważyć że ten film jest koreański nie japoński. Nie wszyscy Azjaci są Japończykami.

McCoy

potwór wygląda super,to będzie taka godzilla tylko ze w brudniejszym i ochydniejszym wydaniu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones