PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 343
oceny
6,1 10 1 10343
6,8 16
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

Zaczynając spodziewałam się troche badziewnego horroru z potworem z roli głównej.
Dostałam opowieść o miłości rodzicielskiej, braku szacunku dla człowieka w obliczu zagrożenia i kolejny piękny obraz wszędobylstwa wojska i rządu amerykańskiego.

film godny polecenia. wiadomo...bo azjatycki :]

ocenił(a) film na 7
Frankieestein713

¦) Scena gdy dziewczynka biegnac po plecach potwora, chwyta sie sznura c ciuchow. Dlaczego potwor tak delikatnie ja polozyl na miejsce? Scena gdy gdy rodzina bieciaduje w "magazynie zywnosci" i nagle pojawia sie miedzy nimi ich dziewczynka; kazdy daje jej kawalek, kazdy ja czestuje; piekna. Albo luczniczka ktora oddala tylko jeden dobry strzal (raz chyba tez strzelila ale ktos ja popchnal). Piekna i bestia, czyli dziwczynka i potwor; czy mozna ten temat az tak naciagnac?

kksz

myślę, że kino azjatyckie ma prawo przełamywać wszystkie formy i zasady obowiązujące w kinie europejskim czy amerykańskim. inne postrzeganie świata + inna kultura.
sceny z potworem trochę nie rozumiem, mam wrażenie, że mimo wszystko nie zabił jej wcześniej z jakiegoś powodu (nie podejrzewam żeby był tak głupi żeby nie zauważyc ze udaje martwą). potem znowu chciał ją zabić.
mimo, że potwór wydaje się tylko tłem do całej historii związane są z nim sceny których naprawdę nie rozumiem :]

ocenił(a) film na 7
Frankieestein713

byl potworem z racji narzuconej mu przez mutacje roli, a nie z wyboru. moze w srodku byl genetelmanem, tak jak Bestia z bajki.

kksz

zdaje mi się ze gentleman'i nie połykają a potem nie zwracają ludzi :P ale to juz takie moje osobiste stwierdzenie.
nie zmienia to faktu ze film naprawdę dobry. niestety właśnie ten potwór moze ludzi odrzucać postrzegany jako kiczowaty...

ocenił(a) film na 7
Frankieestein713

Kiczowaty to jest bazyliszek w Wiedzminie :) Przesadzilem z gentelmanem, ale potwor zachowal sie czasami niezrozumiale. Pieknie sie pojawil potwor, tak nagle, nie kazdy zauwazyl, zdal sobie sprawe co sie dzieje. Tak leniwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones