PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251535}

The Host: Potwór

Goi-mool
6,1 10 355
ocen
6,1 10 1 10355
6,8 17
ocen krytyków
The Host: Potwór
powrót do forum filmu The Host: Potwór

Sam niestety padłem ofiarą niezrozumiałej dla mnie sympatii wielu osób dla tego "dzieła..."film jest po prostu słaby. Aktorstwo nawet jak na kino azjatyckie słabe, efekty OK, fabuła słaba i mało odkrywcza.
Ktoś zauważył, że sama bestia to tło dla krytyki systemu, rządu, mediów... możliwe ale myślę , że to ubieranie g... w papierek, bo nie tak to się robi.
Brakuje jeszcze w opisie gatunku - komedia, bo chyba próbowali coś takiego zrobić , chociaż może to przez pomyłkę.

Aha i jak ktoś by chciał się przestraszyć na filmie (chociaż sam nie jestem fanem)albo zainteresować wątkiem sf to nie te drzwi ...

mrkrys

film piękny, wzruszający, tak bardzo inny od kina hollywood. naprawdę polecam.

ocenił(a) film na 5
djedrys

Może i nie jestem jakimś super kinomaniakiem ale Boże ten film to totalne dno ani razu się nei przestraszyłem a nie rozumiem po co w tego rodzaju filmie doszukiwać się piękna i wzruszenia to miał być do cholery horror. Mie umywa się do klątw, ringów, dark water itp. Po prostu beznadziejny. W 100% popieram wypowiedź poprzednika mrkrys

użytkownik usunięty
dawid_wojcik

Twoja ocena mówi, że nie jest taki zły. 5/10 znaczy chyba średni.

Według mnie film wcale nie gorszy niż klątwy, ringi, dark watery itp., które są produkcjami czysto japońskimi. Natomiast w The Host zaanagażowani byli właściwie tylko Koreańczycy.

ocenił(a) film na 5

Ale powiedz szczerze czy ten film urzekł cię czyś szczególnym, fabułą, grą aktorską, zwrotem akcji, NIE film jest prosty jakiś tam potwór powstaje z chemikalii wylanych do rzeki i pożera ludzi którzy krążą nieopodal niniejszej rzeki. A już w ogóle scena gdy główny bohater wyciąga swoją córeczkę z paszczy stwora to dla mnie śmiech na sali wiem że stwory itd to już całkiem inna historia ale co to za horror gdy gościu podchodzi do stwora i za nogę czy jak tam to było wyjmuje z paszczy potwora dziecko. Fakt faktem ona zginęła z tego co pamiętam ale dla mnie ten film jest na serio słaby a nie mów że w/w filmy są porównywalne do tego bo ten na serio to może i nie dno ale nie jest wart obejrzenia. Z tego co pamiętam w filmie było kilka scen które chyba miały wprowadzić elementy komediowe co również dla mnie jest tutaj nieporozumieniem. Kiedyś oglądałem taki horroro-komedię ale już nie pamiętam jak się nazywała o tym jak dwóch braci porywa taką super dupęcje do jakiejś chaty na wieś i tam się okazuję iż mieszka tam taka rodzinka która zabija ludzi i ten film był o niebo lepszy od Hosta. Na prawdę po co pisać coś takiego że film jest całkiem dobry obejrzyjcie w pierw coś z lepszego kina i wtedy wypowiedzcie się bo może i mam zryty łeb ale ten film na serio niczym nie zaskakuje. Pozdrawiam wszystkich filmweboowców i odradzam oglądnięcie tego czegoś. Według mnie film średniej klasy.

PS: wiem że o gustach się nie dyskutuje i rozumiem że komuś może się ten film podobać a mnie nie i to uszanuję ale na prawdę z opinii mojej oraz wielu moich znajomych film jest SŁABY.

użytkownik usunięty
dawid_wojcik

Rozumiem o co Ci chodzi. Film nie jest powalający, ale jeśli jest średni, to nie znaczy jeszcze, że nie jest wart obejrzenia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
dawid_wojcik

tak tylko wtrącę dla zainteresowanych, że ten film o którym wspomina dawid_wojcik który jest znakomitym komedio-horrorem to The Cottage, na prawdę film mega w tym gatunku. Sam często poszukuję takich filmów ale takich dobrych w tym gatunku jest bardzo mało, dlatego piszę tutaj skoro już ktoś o nim wspomniał.
Pozdrawiam

mrkrys

Film jest niezły dla osób faktycznie lubiących tą specyficzność japońsko/koreańsko/skośnookich filmów..
Ja lubię, ale mimo to dałam ocenę 5, na więcej raczej nie zasługuje, za bardzo brakowało mi w nim takiej specyficzności a la Kung Fu Szał, ogólnie polecam.

Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones