Joon-ho Bong

8,5
3 521 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joon-ho Bong
Kaileena_Farah

Pojechal do USA robic kariere i ja to zwykle bywa skiepscil sie, zaginal .

Szybszy

Akurat 'Snowpiercer' nie był kupą, jak twierdzą niektórzy, ale nie zwrócił się - stąd pewnie kłopoty z dalszą twórczością. Szkoda, bo uwielbiam jego filmy. Mam nadzieję, że szybko spakuje walizki i wróci do Korei, bo taki talent nie powinien się marnować.

Kaileena_Farah

Jak na takiego rezysera to k..i dno mulu, ale to amerykanski szajs to wiadomo . WSzyscy ktorzy wyjechali do Stanow zaprzepascili swoj talent przez zadze slawy i pieniadza.


Szybszy

Nie zgadzam się, ale to kwestia gustu - szanuję opinię. I, oczywiście, też wolałabym, żeby jak najszybciej wrócił do "ambitniejszego" kina, najlepiej w Korei. Chan-wook Park też się połasił i nie wyszło. 'Stoker' jest kiepski, niestety. Zero porównania do jakości Trylogii Zemsty.

Kaileena_Farah

jak mozesz sie ze mna nie zgadzac, skoro ja zgadzam sie z toba:) moze i trylogia , ale po za zemsta nic te filmu nie laczy z soba, kazdy ma inny klimat i innych bohaterow

Szybszy

po za tym lee amerkanskim, to on wszystkie filmy mial ambitne, no moze Host sie troche wylamuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones